TEAM

Våra värderingar sammanfattar vi i PASSION, VÄRDE och ENKELT. Vår drivkraft är att skapa resultat och vi är passionerade för utveckling. Vårt mål är att det ska vara enkelt att ha med oss att göra, på alla plan. Vi vet att om vi adderar värde, kommer alla vara vinnare. När vi frågar våra kunder varför de arbetar med oss får vi ofta svaret – ERT ENGAGEMANG. Vår vision är att revolutionera utbildningsbranschen.

 

Erik Strömblad

VD & Client Partner

erik.stromblad@mindit.se
070 456 82 30
Linkedin

Mikael Nylund

Utbildningsansvarig & Client Partner

mikael.nylund@mindit.se
072 858 25 50
Linkedin

Camilla Mattsson

Client Partner & Utbildare

camilla.mattsson@mindit.se
073 679 67 48
Linkedin

Jonas Eriksson

Client Partner

jonas.eriksson@mindit.se
070 776 64 81
Linkedin

Sten Söderlind

Client Partner

sten.soderlind@mindit.se
070 797 75 00
Linkedin

Marie Finn

Sales & Marketing specialist

marie.finn@mindit.se
072 250 08 79
Linkedin

Johanna Smedstad

Client Partner

johanna.smedstad@mindit.se
070 880 05 10
Linkedin

Mette Petersson

Administratör

mette.petersson@mindit.se
070 916 38 33
Linkedin

Marinette Patriksson

Utbildare

marinette.patriksson@mindit.se

Linkedin

Ola Wallström

Utbildare

ola.wallstrom@mindit.se

Linkedin

Markus Rydberg

Utbildare

markus.rydberg@mindit.se

Linkedin

Martin Krona

Utbildare

martin.krona@mindit.se

Linkedin

Karin Klerfelt

Utbildare



Linkedin

Bengt Gejrot

Utbildare

bengt.gejrot@mindit.se

Linkedin

Lena Amnäs

Utbildare

lena.amnas@mindit.se

Linkedin

Anette Wallström

Utbildare

anette.wallstrom@mindit.se

Linkedin

Anna Olsson

Utbildare

anna.olsson@mindit.se

Linkedin

Amelie Lagerkvist

Utbildare

amelie.lagerkvist@mindit.se

Linkedin

Ken Hymnelius

Utbildare

ken.hymnelius@mindit.se

Linkedin

Ricard Olsson

Utbildare

ricard.olsson@mindit.se

Linkedin

Richard Elensky

Utbildare



Linkedin

Ulf Larsson

Utbildare

ulf.larsson@mindit.se

Linkedin

Paal Evjenth

Utbildare



Linkedin

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.